TARİHÇE

TARİHÇEMİZ

Şirketimiz kurucu ortağı Doğan Şen’in  Sigortacılık mesleğiyle tanışması babası Mehmet Şen‘in Anadolu Sigorta çalışanı olması nedeniyle çok küçük yaşlarda oldu, 1983 yılından 1986 yılına kadar prodüktör olarak sigortacılık yaptı.

1986 yılında  SİGORTA ACENTELİĞİ VE DAHİLİ TİCARET–DOĞAN ŞEN  ünvanıyla gerçek kişi olarak B tipi Acentelik tesis etti. Mali müşavir olan eşi Nilüfer Şen ile aynı anda muhasebe ve mali müşavir olarak da hizmet verdi. 1996 yılında A acenteliğine yükseldi. 2000 yılında Anadolu Sigorta ya MAKSİMUM  HİZMET SİGORTACILIĞI sloganını önerdi, Anadolu Sigorta tarafından bu slogan kabul edilerek 10 yıl boyunca kullanıldı. Karşılığında dönemin, Genel Müdürü MAHİR BAYYURDOĞLU  acenteliğimizin ünvanını MAKSİMUM SİGORTA HİZMETLERİ-DOĞAN ŞEN  şeklinde değiştirerek onurlandırdı.

2002 yılında Muhasebe ve mali müşavirlik işini tamamen bıraktı ve sigortacılık mesleğine ağırlık verdi aynı yıl MAKSİMUM SİGORTA ACENTELİK HİZ.LTD.ŞTİ ‘ni kurdu,  şu anda faaliyet gösterdiği işyerini satın alarak kendi binasında hizmet vermeye başladı.

2000 yıllarından bugüne 18 yılda çok ciddi bir yükseliş yakalayan MAKSİMUM SİGORTA  sektörde referans gösterilen bir noktaya ulaşmıştır.

Şirket kurucu ortağımız  Doğan Şen,  Sigortacılık Sektörünün gelişmesine katkı sağlamak ve bu mesleği yarınlara taşımak için sivil toplum örgütlerinde ve Üniversitelerde çalışmalar yapmaktadır. “İstanbul Ticaret odası , Sigortacılık meslek komitesi , meclis üyesi” görevini icra eden Doğan Şen, Tüketici mahkemelerinde, sigorta uyuşmazlıkları bilirkişisidir.

ThemeTF Bridge - Creative Multi-Purpose WordPress Theme Download Free