SAĞLIK SİGORTASI TEKLİFİ

SAĞLIK SİGORTSI TEKLİFİAşağıdaki kısa formu doldurun, size ulaşalım ve farklı sigorta şirketlerinin en uygun Sağlık Sigortası tekliflerini iletelim!


Anlaşmalı Sağlık Kuruluşları

Kendim İçinYatışlı Yatışsız Tedavi
Ek Teminat

Sağlık poliçem yatışlı (yatarak) tedavi teminatına ek olarak Tomografi, Ultrason, MR, Endoskpi, Kolonoskopi, Gastroskopi ve Pet CT (kanser tarama) gibi ile katılım paylı karşılasın.
EvetHayır

Sağlık Poliçem (yatarak) tedavi teminatına ek olarak yılda bir kez anlaşmalı kurumlardaki check-up kontrolünü de karşılasın.
EvetHayır
Sağlık Geçmişi
İletişim bilgileri
Kişisel Verilern İşlenmesi Hakkında Aydınlatma

Şirketinize yapmış olduğum teklif başvurusu kapsamında Tarafıma; Şirketiniz tarafından sigorta ve bağlantılı hizmetlerin sunulabilmesi için; kişisel verilerimin tarafımdan ve mevzuatın izin verdiği Kurumlardan (Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi, Anlaşmalı Sigorta Şirketleri vb. kurumlardan) temin edilmesine, bu verilerin aydınlatma metninde belirtilen kapsamda işlenmesine, satın almak istediğim sigorta ve bağlantılı hizmetlerin sunulabilmesi için paylaşımın gerekli olduğu kişi (Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi , Anlaşmalı Sigorta Şirketleri vb.) ve/veya resmi kuruluşlar ile paylaşmasına, kişisel verilerin korunmasına ilişkin mevzuatın öngördüğü esaslar kapsamında ve bununla sınırlı olarak, anılan meşru amaçların devamlılığı süresince muvafakat ettiğimi, kabul ve beyan ederim.
Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde yer alan bilgilendirme doğrultusunda; Maksimum Sigorta ve anlaşmalı olduğu Sigorta Şirketleri tarafından; SMS, resim, animasyon, kısa mesaj, multimedya nesneleri içeren MMS, telefon, faks, otomatik arama makineleri, elektronik posta ve benzeri iletişim kanallarından iletilecek ; veri ses ve görüntü içerikli bilgilendirme, tanıtım ve pazarlama iletilerinin tarafınıza gönderilmesine onay veriyorsanız ‘’Kabul ediyorum’’ seçeneğini işaretleyiniz. Dilediğiniz zaman tamamen veya ürün kanal bazında, veri, ses, görüntü vesair her türlü ileti gönderimini reddetme hakkına sahipsiniz.ThemeTF Bridge - Creative Multi-Purpose WordPress Theme Download Free