PLAZA PAKET SİGORTASI

Maksimum Sigorta Acentelik

PLAZA PAKET SİGORTASI

Oto plazaları, oto galerileri ve otomobil firmalarının servis istasyonları ve çalışanlar en ekonomik çözümle ve geniş asistan hizmetiyle Anadolu Sigorta tarafından güvence altına alınır.

Anadolu Plaza Paket Sigorta Poliçesi ile uygun fiyat ve geniş teminatlarla otomatik olarak sunulan bazı özel avantajlar şunlardır:

Sprinkler Sızıntısı Sonucu Oluşan Su Hasarları (Sadece Anadolu Sigorta’da limitsiz!)

Sprinkler tesisatından kaynaklanan hasarlar, Yangın Sigortası Genel Şartları – Dahili Su klozu kapsamında teminata dahildir.

İzolasyon Yetersizliği Sonucu Oluşan Su Hasarları (Sadece Anadolu Sigorta’da 500.000 TL limit ile)

İzolasyon yetersizliği ve/veya kaybı nedeniyle yağmur ve kar sularının binanın dış cephe veya terasından (yer süzgeci bulunan) veya pencere, kapı ve pervazlarından (açıklarından) sızması ve/veya girmesi neticesi ile yakın sebebi derz kaynaklı olan hasarlar teminat kapsamına dahil edilmiştir.

Eksik Sigorta

Klozu Kısmi hasarlarda poliçede belirtilen sigorta bedeli ile sigorta değeri arasındaki fark % 10 veya daha az ise eksik sigorta uygulanmamaktadır.

Çalışanlara Ait Özel Eşyalar

Çalışanlarınıza ait özel eşyalar poliçede belirtilen limitler kapsamında teminata dahil edilmiştir.

Fiziki Zararlar Teminatı

Araçlar hariç olmak üzere, sigortalı kıymetlerde devrilme, çarpma, kırılma, düşme sonucu oluşacak hasarlar teminat altına alınmıştır.

Emanete Bırakılan Araçlara İlişkin Özel Şart

Üçüncü kişilere ait olup sigortalı işyerine bırakılmış bulunan araçlara ilişkin tazminat talepleri teminata dahil edilmiştir.

Hatalı Tamir, Bakım, Montaj Teminatı

Sigortalının tamir, bakım, montajı hatalı olarak yapması nedeniyle aracın müşteriye teslim edilmesinden sonra, araçta oluşabilecek hasarlar ya da belirtilen hatalı işlemler nedeniyle aracın üçüncü kişilere vereceği zararlardan kaynaklanan sorumluluklar poliçede belirtilen limitle teminata dahil edilmiştir.

Liftten Düşme Teminatı

Sigortalı işyerinde üzerinde çalışılan müşteri araçlarının liftten düşmeleri sonucu oluşan zararlardan dolayı sigortalıya yöneltilecek tazminat talepleri teminat kapsamındadır.

Oto Yıkama Teminatı

Sigortalı işyerinde gerçekleştirilen oto yıkama faaliyetleri nedeniyle üçüncü kişilere verilebilecek zararlardan ötürü sigortalıya yöneltilecek tazminat talepleri teminat kapsamına eklenmiştir.

Yol Kasko Teminatı

Sigortalının kendisine tahsis edilen geçici plaka ile üretici firma ve ana bayiden satın aldığı sıfır model araçların teşhir mağazalarına ve/veya şubelerine yetkili kıldığı ehliyetli kişiler tarafından sevki sırasında, aracın yanması, çalınması, çarpma, çarpılma ve devrilme sonucu oluşabilecek zararlar teminata dahil edilmiştir.

Test Sürüşleri Teminatı

Sigortalının onarım/bakım amacıyla müşterilerden teslim aldığı ve muhafazasından sorumlu olduğu araçların, sigortalının yetkili kıldığı ehliyetli kişiler tarafından, riziko adresinden itibaren 25 km içerisinde yapılacak test sürüşlerinde hırsızlık hasarları hariç olmak üzere çarpma, çarpılma, devrilme veya yanma sonucu oluşabilecek zararlar teminata dahil edilmiştir.

Artan Mali Sorumluluk

Teminat verilen aracın kullanılmasından doğan ve aracın işletenine ait olan hukuki sorumluluğu (Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası hadlerinin üzerinde kalan kısmını) temin eder.

Plaza Paket Sigortası Teminatlar
Anadolu Plaza Paket Sigortasının tek poliçeyle otomatik olarak sunduğu güvenceler;
VADELİ SATIŞLARDAN ELDE EDİLEN CİRO (TL)ALICI BAŞINA AZAMİ KREDİ LİMİTİ (TL)
0-5.000.000100.000
5.000.001-15.000.000200.000
15.000.001-25.000.000300.000
ThemeTF Bridge - Creative Multi-Purpose WordPress Theme Download Free