PARO ÜYELERİNE SAĞLIKLA NİCE YAŞLARA KAMPANYASI

PARO üyelerine, doğum günlerinin bulunduğu aylarda Sağlıkla Nice Yaşlara kampanyamız kapsamındaki ürünlerden herhangi birini satın almaları halinde %15 özel indirim ile birlikte aşağıda detayları yer alan hizmet paketi de ayrıca hediye edilecektir.

Kampanya indirimli sağlık poliçesi yaptıran PARO üyesi müşterilerimiz, özel hizmet paketinin aktivasyonunu sağlamak için 0 212 328 32 02 numaralı çağrı merkezi ile iletişime geçmelidir.

Özel Hizmet Paket Kapsamı

Ücretsiz Göz Paketi

Hizmet ağı içinde yer alan anlaşmalı kurumlarda, poliçe sahibine yılda 1 defaya mahsus göz taraması ücretsiz, diğer tüm tetkik ve ameliyatlarda %30’a varan indirim uygulanacaktır.

Plana Dahil Hizmetler

  • Otoref (Göz Ölçümü)- Göz bozukluğu miyop, astigmat, hipermetrop
  • Tonometre (Tansiyon Ölçümü)
  • Biyomikroskop (Doktor Muayenesi)
  • Renk Hissi (Renk Körlüğü Testi/Gerektiği Durumlarda)
  • Retina Muayenesi (Göz Arkası Muayenesi/Gerektiği Durumlarda)
  • Kuru göz Ölçümü (Gerektiği Durumlarda)

Diyetisyen Danışmanlık Tasarruf Planı

Hizmet ağı içerisinde yer alan diyetisyenlerde, Diyetisyen Danışmanlık Tasarruf Planı Ürünü ilk seans ücretsiz, diğer seanslarda da seans başına %30′ a varan oranlarda indirimle sağlanacaktır.

Psikolojik Danışmanlık Tasarruf Planı

Hizmet ağı içerisinde yer alan psikolog ve psikiyatrlarda, Psikolojik Danışmanlık Tasarruf Planı Ürünü ilk seans ücretsiz, diğer seanslarda da seans başına %30′ a varan oranlarda indirimle sağlanacaktır.

İlaç Tasarruf Planı (Eczane)

Hizmet ağı içerisinde yer alan anlaşmalı eczanelerde, İlaç (Eczane) Tasarruf Planı Ürünü ilaç fiyatlarında %2,5 ile %10 arasında, Dermo Kozmetik ürünlerde %10 – %15 arasında, Optik ürünlerde %20 ile %40 arasında indirimlerle sağlanacaktır. Plan kullanımında herhangi bir sınır yoktur.

* Anadolu Sigorta süre ve koşullar konusunda önceden haber vermeksizin değişiklik yapma ve yürürlükten kaldırma hakkını saklı tutar.

Kampanyalar

ThemeTF Bridge - Creative Multi-Purpose WordPress Theme Download Free