Gizlilik Politikası

www.maksimumsigorta.com.tr web sitesini ziyaret etmeniz ve sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı iş bu Gizlilik Politikası’nda belirtilen şartlara tabidir.

Site ve dahilindeki servisler Maksimum Sigorta Acentelik Hizmetleri Limited Şirketi tarafından işletilmektedir. Web sitesinin ziyaret edilmesi ve/veya site aracılıyla sunulan içerik ve hizmetlerden yararlanma talebi ile işbu Gizlilik Politikası kapsamında belirtilen hüküm ve şartları kabul etmektesiniz.

  • Bilgilerin Kullanılması ve Korunması Hakkında

Web sitemiz, girilen bilgilerin korunması ve kullanıcılar tarafından girilen bilgilerin güvenliği açısından ‘’SSL’’ sistemi ile korunmaktadır. Kullanıcılar tarafından temin edilen bilgiler, servisin hizmet amacına yönelik olup, gizli olarak korunmaktadır.

Bu bilgilere yalnızca kullanıcılarının talep ettiği hizmeti yerine getirmek amacıyla ve hizmetin gerektirdiği ölçüde Şirketimiz sizin için Görevli Personeli ve Sigorta Şirketlerinin Görevli Personeli tarafından ulaşılabilmektedir.

Söz konusu bilgiler, kullanıcıların onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunulmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum veya kuruluş ile paylaşılmayacaktır.

  • Bilgi Kaynakları Hakkında

Sizin web sitemizi kullanarak veya e-posta,faks,telefon gibi diğer yollarla bize sağladığınız bilgiler tarafımızdan alınmakta ve kaydedilmektedir. Bu Bilgiler tamamen kullanıcıların özgür iradesiyle tarafımıza sağlanmaktadır.

Sağlanan bilgilerin doğru ve eksiksiz olması kullanıcının sorumluluğundadır. Eksik, yanlış veya yanıltıcı bilgi beyanı sonucu, doğabilecek doğrudan ve/veya dolaylı, maddi ve/veya manevi, menfi ve/veya müspet zararlardan ve olası sair zarar ve masraflardan dolayı Maksimum Sigorta’nın hiçbir şahsi, hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kullanıcının yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermesi nedeniyle Maksimum Sigorta’nın herhangi bir zarara uğraması halinde bu zararı tazmin yükümlülüğü Kullanıcıya aittir. Bilgisayar korsanlığı, zararlı yazılımlar veya tersine mühendislik yoluyla koruma sisteminin etkisiz bırakılması hallerinde doğacak maddi ve manevi zararlardan dolayı Maksimum Sigorta herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.

Gizlilik Politikası bölümündeki hükümler ve bu hükümlerde Maksimum Sigorta tarafından zaman zaman değişiklikler yapılabilir. Maksimum Sigorta ile aranızda kurulan hukuki ilişkinin tamamını oluşturur. Aksi yazılı olarak kararlaştırılmadıkça Maksimum Sigorta’ya karşı bu hükümlere aykırı hiçbir talepte bulunamaz ve hak ileri süremez.

MAKSİMUM SİGORTA ACENTELİK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ.

Adres: Kocatepe Mah.Şehit Muhtar Cad.İlkyaz Apt.No:2/2 D:3

TAKSİM BEYOĞLU/İSTANBUL

Telefon: 0212 256 04 09  E-posta: info@maksimumsigorta.com.tr

ThemeTF Bridge - Creative Multi-Purpose WordPress Theme Download Free